Kontakta Sigtuna Museum & Art

Anna Hedberg
kulturpedagog
anna.hedberg@sigtuna.se
08 – 591 262 45

Ingela Hermansson
curator, platsansvarig Konsthall Märsta
ingela.hermansson@sigtuna.se
08 – 591 262 43

Ted Hesselbom
musei- och konsthallschef. Verksamhetschef Sigtuna Museum & Art
ted.hesselbom@sigtuna.se
08 – 591 266 54

Edvard Koinberg
utställningstekniker
edvard.koinberg@sigtuna.se

Eva Niklasson
platsansvarig Sigtuna museum
eva.niklasson@sigtuna.se
08 – 591 266 55

Anders Söderberg
arkeolog
anders.soderberg@sigtuna.se
08 – 591 266 59

Lisen Tamm
konservator
lisen.tamm@sigtuna.se
08 – 591 266 47

Anna Toräng
intendent
anna.torang@sigtuna.se
08 – 591 266 53

Jacques Vincent
platsansvarig Magasinet i Til
j.vincent@sigtuna.se
08 – 591 266 57

Vakant
publikvärd och butiksansvarig
Konsthall Märsta ingela.hermansson@sigtuna.se
08-591 262 43
Sigtuna museum eva.niklasson@Sigtuna.se
08 – 591 266 55

hej.rf.555x900